Novinky

Zápis ze členské schůze

Zápis ze členské schůze, která se konala 6.1.2018 v Pardubicích je dostupný zde.Členské příspěvky na rok 2018

Členské příspěvky na rok 2018 zasílejte na č.ú. 2500746289/2010, jako VS uveďte 2018 a do poznámky svoje jméno a telefonní číslo. Výše členského příspěvku pro stávající členy je 200,- Kč (nutno poslat během ledna - rozhodující je datum připsání platby na účet - nejpozději 31.1.2018). Výše členského příspěvku pro nové členy je 250,- Kč.

Více o členství zde.Členská schůze

Členská schůze se uskuteční dne 6.1.2018 v Pardubicích, pozvánka je dostupná ZDE. Na členské schůzi proběhne mimo jiné slavnostní vyhlášení titulů "Master of Nosework ...".Setkání rozhodčích a instruktorů Nosework CZ z.s.

V pátek 13.10.2017 se v Pardubicích uskutečnilo setkání rozhodčích a instruktorů Nosework CZ z.s.. V úvodu setkání byl přítomným dámám představen nový rozhodčí pro NW CZ, pan Radek Laušman, který posílí sbor rozhodčích od 1.1.2018. Poté následovalo detailní probrání plánovaných změn ve zkušebním řádu, které budou platit od 1.1.2018, byl zde také představen soutěžní řád pro pořádání zkoušek a závodů, který bude platit též od nového roku. Proběhla také výměna zkušeností přítomných rozhodčích a instruktorů z tréninku všech odvětví noseworku. Novelizovaný zkušební řád NW CZ i řád soutěžní se během pár dní objeví a bude ke stažení na klubovém webu.

Zúčastnění rozhodčí: Iveta Soukupová, Júlia Bukovinská, Kristýna Dostálková, Klára Hlubocká

Instruktoři: Jana Kočová, Anna Malířová, Lenka Zalabáková, Lucka Lidajová, Hromádková Pavla, Lenka Klímová (Pikulová), Lenka Ptáčková, Petra Šubrtová, Bára Sajdoková, Šimona Drábková.Žádosti o Mastery

Všichni, kdo složí všechny čtyři zkoušky jedné úrovně (z, 1, 2, 3) nebo jednoho směru (U, N, W, D) mají nárok na ocenění (talíř či kokardu) a titul Master of ... Tato ocenění se předávají pouze osobně a to na členské schůzi (ta proběhne v Pardubicích v sobotu 6.1.2018).

O kokardu/talíř lze požádat pouze vyplněním formuláře na této stránce a doložit nárok zasláním okopírované výkonnostní knížky, nebo potvrzení o splněných zkouškách na e-mail: nosework@seznam.cz. Všechny žádosti je nutné odeslat nejpozději do 22.11.2017. Talíř či kokardu je potřeba si osobně vyzvednout na členské schůzi (eventuálně poslat někoho, kdo vám ji vyzvedne), jinak nárok na talíř či kokardu zaniká.


Přehled přijatých žádostí najdete zde.Zápis ze členské schůze

Zápis ze členské schůze, která se konala dne 21.1.2017 je k dispozici zde